Uroczyste wręczenie nagrody Mateuszowi Gutowskiemu uczniowi Zespołu Szkół w Niećkowie

0

W dniu 26 lutego w Zespole Szkół w Niećkowie miało miejsce uroczyste wręczenie nagrody Mateuszowi Gutowskiemu uczniowi klasy II TEGT. Mateusz zajął drugie miejsce w VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej.”

Uroczystego wręczenia nagrody dokonał Organizator Konkursu Pan Jarosław Zieliński Poseł Rzeczypospolitej Polskiej, który przedstawił ideę konkursu zawartą w słowach: Prawda – ta ostateczna broń przeciw przemocy – zwycięża. Pan Poseł podziękował Dyrektorowi Szkoły Panu Dariuszowi Koniecko za wspieranie ucznia oraz Gabrieli Płochockiej (nauczycielce języka polskiego) za opiekę merytoryczną.

W uroczystości wziął także udział Wicestarosta Grajewski Pan Tomasz Cebeliński, który pogratulował obecnym na uroczystości rodzicom Mateusza Gutowskiego – Katarzynie i Robertowi Gutowskim.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x