„Wakacje na sportowo” w Dołęgach

1

W dniu 12.08.2017r. (sobota) Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” przeprowadziło ostatnią turę eliminacji rozgrywek w ramach projektu „Wakacje na sportowo”. Zawody odbyły się w świetlicy wiejskiej w Dołęgach.

W mini lidze piłki nożnej „Brzozowe Niedźwiedzie” pokonały drużynę „FC Damy Radę”.

W torze przeszkód startowały trzy drużyny. Najlepszy czas w pokonywaniu kolejnych etapów toru osiągnęła drużyna „Odważni” tym samym zajmując pierwsze miejsce. Za nimi uplasowały się kolejno „Kreciki” i „Smerfiki”.

Zawody zakończyły się przy ognisku wspólnym pieczeniem kiełbasek.

Organizatorami projektu są: Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”, Urząd Miejski w Szczuczynie oraz jednostki OSP z terenu gminy. Strażacy ze Szczuczyna i Niedźwiadnej zadbali o bezpieczeństwo w czasie tych eliminacji oraz pomogli je zorganizować.

Serdecznie zapraszamy na finał projektu „Wakacje na sportowo”, który odbędzie się w ramach zakończenia „Wakacji z BCK”. Odbędzie się on się 17.08.2017r. (czwartek) o godz. 10:00 w Starym Parku w Szczuczynie. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

Więcej informacji w siedzibie Biblioteki – Centrum Kultury i Stowarzyszenia „Nasz Szczuczyn”, ul. Łomżyńska 11.

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”.

Udostępnij:

Jeden komentarz

  1. Ilona Januszewska dnia

    Świetnie, że dbacie o takie wydarzenia podczas wakacji 🙂 to piękna wieś, gdzie spędziłam dzieciństwo. Super jest ta świetlica! Gratuluję Pani Sołtysowej, która tak dba o to miejsce! Pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców.

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress