Wakacje w Bibliotece Miejskiej w Szczuczynie

0

Zakończył się pierwszy miesiąc zajęć wakacyjnych organizowanych przez Bibliotekę Miejską w Szczuczynie. Przez cały lipiec dzieci i młodzież korzystały z różnorodnych zajęć, do których zaliczały się m.in. zajęcia plastyczne, podczas których dzieci wykonywały własny, wakacyjny okręt, tworzyły własne bajki i papierowe zwierzątka a także graffiti. Mogły także uczęszczać na zajęcia dziennikarskie, gdzie samodzielnie pisały teksty, a następnie wcielając się rolę dziennikarzy przedstawiały wiadomości przed kamerą i przeprowadzały wywiady. Nie zabrakło także zajęć multimedialnych, gdzie najmłodsi poznali zjawisko„Sleeveface” oraz korzystali z wielu różnych programów i aplikacji. Ponadto dzieci brały udział w zajęciach w terenie, m.in. w nowatorskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”, podczas której zorganizowano wyjazd rowerowy do Skaj. Na półmetku wakacji zaprosiliśmy dzieci na „I Biwak z Biblioteką”, podczas którego grupa dzieci ze Szczuczyna i Skaj spędziła czas na grach i zabawach w świetlicy w Skajach. Zajęcia wakacyjne były prowadzone w świetlicach w Niećkowie i Skajach.

Wakacyjne zajęcia z dziećmi były prowadzone przez pracowników Biblioteki Miejskiej w Szczuczynie: Andrzeja Kosmowskiego i Alicję Butkiewicz oraz stażystki: Marlenę Stocką, Olgę Kowalewską i Monikę Kalinowską.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress