Wakacyjna AktywAKCJA w Szczuczynie

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie z radością informuje, że Polski Fundusz Rozwoju ogłosił wyniki naboru 3 edycji Programu #WakacyjnaAktywAKCJA. Do Programu napłynęło prawie 1100 wniosków. Po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami, Komisja postanowiła przyznać granty aż 100 organizacjom z całej #Polski na realizację autorskich wakacyjnych aktywności dla dzieci i młodzieży.

Do Programu zgłosiliśmy nasz autorski projekt „AKTYWNI! KREATYWNI!”, który decyzją Komisji otrzymał 5000 zł. Niebawem rozpoczną się wakacje, a wraz z nimi najbardziej wyczekiwany etap Programu, czyli realizacja wybranych projektów. Nie możemy się doczekać!

O projektowych działaniach będziemy Was informować na bieżąco Partnerem programu jest Centralny Dom Technologii CDT. Patronat honorowy: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Polski Komitet Olimpijski i Ministerstwo Rodziny, Pracy I Polityki Społecznej.

PS. Pamiętacie fakt, że uczestniczyliśmy w dwóch poprzednich edycjach Programu #WakacyjnaAktywAKCJA? Były to projekty „Zakręceni Rowerzyści – Kolorowa Gmina Szczuczyn” oraz „Polska i Ukraina to jedna drużyna!”.

Tym bardziej cieszy nas udział w 3 edycji.

WIEMY, ŻE RAZEM Z WAMI CZEKA NAS ŚWIETNA ZABAWA!

Andrzej Kosmowski

koordynator projektu

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress