WARSZTATY GENEALOGICZNE „Skąd nasz ród”.

0

W dniu 9 października 2020 r. (piątek) odbyły się pierwsze zajęcia w ramach realizowanego przez Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn” projektu WARSZTATY GENEALOGICZNE „Skąd nasz ród”.

Przypominamy, że środki na to zadanie Stowarzyszenie pozyskało z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. W warsztatach, które prowadzili wiceprezes Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego im. Wagów dr Małgorzata K. Frąckiewicz wraz
z panem mgr Kamilem M. Leszczyńskim oraz dyrektorem Biblioteki – Centrum Kultury
w Szczuczynie Januszem Siemion, wzięli udział uczniowie VII i VIII klasy ze Szkoły Podstawowej im. Zesłańców Sybiru w Niedźwiadnej. Dziękujemy panu dyrektorowi Krzysztofowi Grunwaldowi za współprace i operatywność. Zajęcia odbyły się w Centrum Muzealno-Warsztatowe w Szczuczynie.

Foto: Andrzej Kosmowski

Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x