„Wiadomości Rolnicze” laureatem konkursu AgroKlasa

0

W lutowym wydaniu dużo miejsca poświęcamy innowacyjnym rozwiązaniom w rolnictwie. Polecamy artykuł o agregacie do renowacji łąk metodą szerokopasowego podsiewu oraz przedstawiamy propozycje dotyczące „nowego otwarcia dla ziemniaków” na Podlasiu. Piszemy także o innowacyjnych rozwiązaniach dotyczących nawożenia roślin ze szczególnym uwzględnieniem rzepaku.

Przypominamy, że rolnicy, których gospodarstwa położone są na obszarach OSN, mogą od 10 lutego składać wnioski o wsparcie finansowe inwestycji, które mają na celu ograniczenie przenikania do środowiska naturalnego związków azotu pochodzenia rolniczego.

Publikujemy listę odmian roślin uprawnych zalecanych do uprawy na terenie województwa podlaskiego. Piszemy o warunkach jakie należy spełnić planując inwestycje budowlane w gospodarstwie rolnym. Polecamy artykuł o kredytach dla rolników dotkniętych skutkami suszy.

Jak w każdym numerze zamieszczam przepisy kulinarne i porady ogrodnicze.

Szanowni Czytelnicy! Otrzymujemy od Was wiele ciepłych słów. Cieszymy się, że piszecie do redakcji, dzielicie się swoimi pomysłami, osiągnięciami. Przesyłacie przepisy kulinarne, rozwiązujecie krzyżówki. Zaskoczyła nas pomysłowość dzieci i liczba prac plastycznych przysłanych jako rozwiązanie krzyżówki dla najmłodszych.

Cenimy sobie Waszą opinię o piśmie. Tym bardziej miło nam poinformować, że „Wiadomości Rolnicze” docenione zostały również w kraju – wygrały konkurs AgroKlasa ODR 2015.

Anna Fatyga

Redaktor naczelna

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress