Wigilia w klasie mundurowej

1

Raz w miesiącu uczniowie Policyjnej Klasy Mundurowej funkcjonującej w ZS w Niećkowie spotykają się na dwudniowym skoszarowaniu w trakcie którego realizują program Klasy Policyjnej zatwierdzony przez Komendanta Głównego Policji. Dwa dni wypełnione były zajęciami regulaminowymi. W piątkowe popołudnie kadeci poznawali elementy samoobrony pod kierunkiem Pana Macieja Krawcewicza. Drugi dzień skoszarowania kadeci rozpoczęli od zajęć z sierżant sztabową Sylwią Gosiewską, która przybliżyła zagadnienia z zasad etyki zawodowej policjanta oraz ceremoniału policyjnego. Dzięki uprzejmości Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie kadeci mieli okazję przypomnieć sobie zasady udzielania pomocy przedmedycznej z wykorzystaniem fantoma pod nadzorem Michała Maciorowskiego. Na koniec dnia ponownie został przeprowadzony test sprawnościowy.

Grudniowe skoszarowanie sprzyjało wigilijnej atmosferze. W jego trakcie, uczniowie po raz pierwszy zasiedli do wigilijnej wieczerzy w gronie koleżanek i kolegów z klasy mundurowej. Podczas kolacji uczestnicy spotkania wsłuchali się w słowa Pisma Świętego, podzielili się Opłatkiem, złożyli sobie życzenia przy śpiewie kolęd. Życzenia kadetom złożył komendant klasy – Dyrektor Szkoły Dariusz Koniecko oraz sierżant sztabowa Sylwia Gosiewska sprawująca opiekę nad klasą z ramienia KPP w Grajewie.

Udostępnij:

Jeden komentarz

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress