Wizyta w Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji w Białymstoku

0

Wczoraj (10.05.2023 r.) Starosta Grajewski Waldemar Remfeld wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorzem Gardockim odwiedzili ppłk Adama Olszewskiego w jego nowym miejscu pracy. Ppłk Adam Olszewski jeszcze do początku kwietnia 2023 r. pełnił funkcję Szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji w Łomży. Od tamtego czasu wyznaczony został na stanowisko Szefa Wydziału Rekrutacji i Promocji Ośrodka Zamiejscowego w Białymstoku Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji.

Powodem wizyty przedstawicieli Powiatu Grajewskiego było podziękowanie ppłk Adamowi Olszewskiemu za wieloletnią dotychczasową współpracę, zaangażowanie oraz obecność na wielu uroczystości historycznych i kulturalnych związanych z powiatem grajewskim. Jako wyraz wdzięczności panowie wręczyli podpułkownikowi szklaną statuetkę, a także złożyli życzenia satysfakcji z pełnienia nowej funkcji, zasłużonego uznania i szacunku ze strony współpracowników i społeczeństwa oraz samych sukcesów zawodowych i prywatnych.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress