Wybuch w budynku wielorodzinnym w Szczuczynie

0

Dziś (15.10.2020 r.) około godziny 13.00 strażacy zostali wezwani do wybuchu butli gazowej w budynku wielorodzinnym przy ul. Nadstawnej w Szczuczynie. Po wejściu do mieszkania okazało się, że jest tam niewielki pożar, który został szybko ugaszony. Na miejscu jednak nie stwierdzono, że przyczyną pożaru był wybuch butli. 

W wyniku zdarzenia poszkodowany został starszy mężczyzna, który odwiedzał zamieszkującego tam kolegę. Poszkodowanemu pierwszej pomocy udzielili strażacy wraz z policjantami. Następnie został przetransportowany kartką do grajewskiego szpitala, skąd śmigłowcem LPR został zabrany do szpitala w Warszawie.  Lokatorzy z pozostałych mieszkań sami je opuścili  przed dotarciem służb.  Pozostałe lokale w wyniku wybuchu nie zostały uszkodzone. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia badają śledczy. Na miejscu zdarzenia pracowało sześć zastępów straży pożarnej, policja, karetka oraz pogotowie energetyczne.

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x