Wystawa „Matematyka w obiektywie” w BCK w Szczuczynie

0

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych a w szczególności dzieci i młodzież szkolną wraz z opiekunami na otwarcie wystawy „Matematyka w obiektywie”, które odbędzie się 07 czerwca 2021 roku (poniedziałek) o godzinie 12:00 na dziedzińcu Biblioteki – Centrum Kultury w Szczuczynie
(ul. Łomżyńska 11). Otwarciu wystawy towarzyszyć będzie występ szczuczyńskiej skrzypaczki Marii Orzechowskiej.

Na wystawę „Matematyka w obiektywie”, którą zorganizowały Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej, Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM przy patronacie Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku składają się prace laureatów konkursu fotograficznego z lat 2016 – 2020. Autorami fotografii są uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski, większość – z województwa podlaskiego.

Andrzej Kosmowski

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x