XI edycja Konkursu Historyczno-Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć”

0

Wspólnie z Panią Beatą Pietruszką – Podlaskim Kuratorem Oświaty, jako organizatorzy Wojewódzkiego Konkursu Historyczno – Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć”. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej, 9 grudnia 2022 roku ogłosiliśmy jego jedenastą edycję.

Prace konkursowe należy przesyłać do 10 kwietnia 2023 roku w wersji opisanej w pkt. IV Regulaminu.

Zachęcam uczniów szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych do udziału w tym Konkursie. Dyrektorów szkół, nauczycieli i wychowawców, rodziców i organy prowadzące szkoły (starostów, prezydentów i burmistrzów miast, wójtów gmin, radnych) serdecznie proszę o życzliwość i wsparcie dla idei Konkursu oraz przyjazną opiekę nad uczniami, którzy zechcą wziąć w nim udział. 

W załączeniu:

– List do Dyrektorów szkół i placówek oświatowych, Nauczycieli, Katechetów i Rodziców, Przedstawicieli edukacyjnych organizacji obywatelskich, Czcigodnych Księży, Uczniów i wszystkich zainteresowanych

– Regulamin Konkursu wraz z Kartą zgłoszenia uczestnika

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x