Zakochaj się w sobie

0

Warsztat „Zakochaj się w sobie” jest dla kobiet, które chcą:

♡ polubić siebie (jeszcze) bardziej
♡ zaopiekować się swoimi potrzebami
♡ dać sobie chwilę uważności i akceptacji
♡ wzmocnić poczucie własnej wartości

Spotykamy się po to, abyś przypomniała sobie, że jesteś niepowtarzalną wartością samą w sobie, że nie musisz być idealna i w ogóle nic nie musisz, ale wiele możesz. Spotykamy się w kobiecym gronie, aby siłą grupy odkryć siłę w sobie.

Spotykamy się po to, żebyś wzięła głęboki oddech, poczuła się dobrze sama ze sobą i być może na nowo odkryła w sobie swój potencjał. Nie będę używać haseł „jesteś tego warta”, bo jesteś tego warta bez tych haseł.

O prowadzącej:

Katarzyna Zając-Malinowska – certyfikowana tutor, filolożka angielska z ponad 20-letnim doświadczeniem w edukacji, brainolog – pomaga w budowaniu i zarządzaniu dobrostanem w życiu osobistym i zawodowym, wykładowczyni na studiach podyplomowych „Neurozarządzanie” w PJATK w Warszawie. Pomysłodawczyni i właścicielka Pracowni Kompetencji w Łomży. Współautorka Happy Me™️ – innowacyjnego programu rozwijania kompetencji przyszłości dla dzieci i młodzieży. Autorka narzędzi psychoedukacyjnych: kart i gier szkoleniowych ukierunkowanych na odkrywanie i rozwijanie sił wewnętrznych oraz wzmacnianie odporności psychicznej nastolatków i dorosłych.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress