Zakończenie Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek w ZS Nr 2 w Grajewie

0

W dniu 5 grudnia 2022 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. 9. PSK w Grajewie odbyło się uroczyste zakończenie Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz regionalnych akcji Szkolnego Koła Wolontariatu, na które zaproszony został Starosta Grajewski Waldemar Remfeld.

Podczas uroczystości odbyły się występy przygotowane przez uczniów szkoły. Recytowano wiersze, śpiewano piosenki, a nawet zaprezentowano profesjonalnie wykonane tańce towarzyskie.

Nie zabrakło słów podziękowań. Ze strony Dyrektora szkoły Marcina Bobrowskiego dla wszystkich, którzy pomogli finansowo, rzeczowo i nakładem pracy w przygotowanie wszystkich wydarzeń, które odbyły się w czasie ostatniego miesiąca. Ze strony przybyłych dziękowano za zaangażowanie, chęci i inicjatywę przygotowania tak wspaniałego wydarzenia.

Na zakończenie każdy z przybyłych gości oraz wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły biorący udział w uroczystości otrzymali od uczniów piękne niebieskie róże.

Więcej zdjęć z wydarzenia dostępna na portalu Facebook Powiatu Grajewskiego: https://www.facebook.com/PowiatGrajewski/

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
x