Zdarzenie drogowe w Szczuczynie

3

Dziś (16.08.) około godz. 19.00 doszło do zdarzenie drogowego. Kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen, obywatelka Litwy (jadąc od strony Szczuczyna w kierunku Grajewa), zbliżając się do skrzyżowania z obwodnicą, nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem, który wypadł z drogi i zjechał do rowu. W aucie oprócz kierującej znajdowała się kobieta w 5. m-cu ciąży oraz 2. dzieci. Na miejscu zdarzenia pracowały 2 zastępy straży OSP Szczuczyn oraz JRG Grajewo. Strażacy udzielili pomocy wszystkim poszkodowanym, zabezpieczyli miejsce wypadku oraz postawili auto na koła. Następnie poszkodowani zostali odwiezieni karetką pogotowia do szpitala w Grajewie. Na miejscu pracowali, także funkcjonariusze Policji wyjaśniając dokładne okoliczności zdarzenia. 

Udostępnij:

3 komentarze

  1. Zupa, serialowy Dr. House jest bardzo inteligentny, błyskotliwy uważam to za duży komplement dla strażaka- ratownika ze zdjęcia nr 11!!!! I powiem Tobie, że chciałabym aby takich ludzi (z taką wiedzą i zaangażowaniem) było więcej!!!

  2. Do „ANONIM” Nie zrozumiałaś sentencji. Filmowy Dr. House to kloaka tego zawodu. Nie istnieje doktor, który wszystko wie, zna się na wszystkich chorobach i jest wstanie wyleczyć wszystkie schorzenia i choroby. Czytajcie i oglądajcie ze zrozumieniem!

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress