Zmiana Dyrektora w Zespole Szkół im. Ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie

0

Po ponad 10-lenim sprawowaniu funkcji Dyrektora Zespołu Szkół im. Ks. Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie, dziś w budynku Starostwa, na ręce Pani Zdzisławy Choynowskiej złożono serdeczne podziękowania za wieloletnie i profesjonalne sprawowanie opieki nad placówką oświatową. Doceniony został wkład pedagogiczny oraz poświęcenie w działaniu na rzecz społeczności szkolnej, ale przede wszystkim zaangażowanie i wysokie umiejętności menedżerskie.
Była to także okazja, do złożenia gratulacji nowej Dyrektor Zespołu Szkół w Wojewodzinie, którą została Pani Julia Klaudia Ksepko – Kurkowska, dotychczasowa nauczycielka chemii i fizyki. Pani Julii pogratulowano wygrania konkursu i awansu oraz życzono powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu, które potrzebne są przy objęciu tak odpowiedzialnej funkcji.
Poza słowami podziękowań, padły również zapewnienia o dalszej owocnej współpracy nie tylko w relacji powiat – szkoła, ale także współpracy między obiema Paniami.

W miłej i sympatycznej atmosferze gratulacje i życzenia przekazane zostały przez Starostę Grajewskiego – Waldemara Remfelda, Przewodniczącego Rady Powiatu Grajewskiego – Grzegorza Gardockiego, Wicestarostę Powiatu Grajewskiego – Tomasza Cebelińskiego oraz Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych – Jolantę Jaśkowiak.

Raz jeszcze, obu Paniom dziękujemy, gratulujemy i składamy najlepsze życzenia samych sukcesów zawodowych i osobistych.

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress