Zrzutka dla Majeczki chorej m.in. na mukowiscydozę

0

Maja (mieszkanka gminy Szczuczyn) jest wyjątkowo pogodną oraz dzielną 5 letnią dziewczynką, która od urodzenia choruje na mukowiscydozę-nieuleczalną póki co chorobę genetyczną. Do prawidłowego funkcjonowania i opóźnienia skutków choroby niezbędne są drogie leki i sprzęt do fizjoterapii oddechowej. Dodatkowo w późniejszym czasie (ok roku) została zdiagnozowana również mastocytoza i łysienie plackowate. Dziewczynka walczy z mukowiscydozą od urodzenia wykazuje się niebywałą determinacją i cierpliwością przy codziennych zmaganiach z chorobą, jeżeli leży nam na sercu dobro dziecka jest możliwość pomocy 🙂  Na leczenie Mai oraz niezbędny sprzęt została zorganizowana zbiórka pieniędzy, każdy chętny możne wesprzeć naszą małą bohaterkę  wpłacając przysłowiowy grosik. Zebrana kwota w całości zostanie przeznaczona dla Mai.

https://zrzutka.pl/7mungm

Dodatkowo mama Mai zwraca się z prośbą o przekazanie przy rozliczaniu swojego PIT 1% na rzecz córeczki.

Majeczka zmaga się z nieuleczalną chorobą jaką jest mukowiscydoza. Dzięki lekom oraz rehabilitacjom wykonywanym drogimi sprzętami (w niewielkiej części refundowanymi przez NFZ: sprężarki, aerobica, fluter, nebulizatory – sprzęt wymieniany kilka razy w ciągu roku) Maja może funkcjonować podobnie jak inne dzieci. Codzienne zmagania z chorobą (poranne wstawanie o godz 4, wykonywanie inhalacji i drenażu przez ok 2 godz, przyjęcie dużej ilości leków przed pójściem do przedszkola) są dla nas trudne pod względem finansowym i emocjonalnym. W chwili obecnej mamy potwierdzoną mastocytoże i łysienie plackowate (badania z potwierdzeniem w roku poprzednim w Gdańsku) .
Dzięki podatnikom którzy do tej pory przekazali nam swój 1% uzbierałyśmy ponad 7 tys zł. Naszym celem jestem uzbieranie na sprzęt który kosztuje ponad 20 tys (simeox). Prosimy abyście w tym roku nie zapomnieli o nas – o Majeczce i przekazali jej swój 1%. Wszystkim tym którzy wspierali nas do tej pory serdecznie dziękuję. Z góry dziękuję również tym którzy przekażą nam swój 1% w tym roku.

Aby przekazać 1% w polu nr KRS należy wpisać 0000097900, zaś w polu cel szczegółowy 1%: Dla Mai Godlewskiej.

https://www.facebook.com/anna.dziadel?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARD4DM1B5_IwKsVOiTnrw0uvMD0y3-FJ–U_9oA6fsqQMdB3qVXs0o5fGT5WAO3faKKl4766XCxcLGbF&hc_ref=ARRGjhbdYo6nQ94a8PmYBf76eSFPm_KOJIwp9k-c-pGU8fvJFCGP7AUAsHcyLLVeCCs&fref=nf

 

Udostępnij:

Skomentuj

Wpisz odpowiednią cyfrę w poniższe pole : Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Komentarze pod artykułami są opiniami użytkowników naszego portalu. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress